Dodany: 2012-05-09 10:41:19
 

Deklaracje PCC W dzisiejszych czasach świadczenia na rzecz państwa w formie podatku, płacić musimy niemal za wszystko. Nie chodzi tu tylko o uzyskane dochody czy inne przychody z tytułu na przykład spadków, darowizn, posiadania nieruchomości czy innych własności.

 

biuro rachunkowe szczecin zajmujące się naszymi sprawami, zwykle uświadamia nas, że także tak zwane czynności cywilnoprawne wymagają złożenia w Urzędzie Skarbowym odpowiedniej deklaracji. Jeśli ni biuro rachunkowe szczecin to my sami musimy zadbać o tę kwestię, gdyż uchybienia mogą skończyć się nieprzyjemnościami i problemami. Deklaracje podatku od czynności cywilnoprawnych zawsze składamy bez wezwania.

 

Jest to opłata jednorazowa najlepiej znana osobom, które dokonują sprzedaży i zakupów dóbr powyżej kwoty tysiąca złotych z rak prywatnych (na przykład użynany samochód, mieszkanie z rynku wtórnego i temu podobne). Zwyczajowo obciążenia z tego tytułu ponoszą solidarnie obie strony transakcji, choć zależy to od indywidualnych ustaleń. Biuro rachunkowe szczecin zawsze dostosowuje składane deklaracje do decyzji klientów w tym zakresie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Deklaracje PCC
Nick: