Dodany: 2012-05-09 11:02:35
 

Deklaracje - podatek od gierWiększość ludzi świadomych przeróżnych zagrożeń doskonale wie jak zgubne mogą być nałogi oraz, że znacznie łatwiej popada w nie młodzież. Dlatego w Polsce oprócz zakazy udostępniania wszelkich gier i zakładów osobom nieletnim funkcjonuje jeszcze podatek od tego typu działalności aby zniechęcić do niej potencjalnych założycieli.

 

biuro rachunkowe szczecin jak jazda jednostka zajmująca się finansami składa i takie deklaracje. Ponieważ biuro rachunkowe szczecin potrzebuje upoważnienia aby występować w imieniu swoich klientów musi uzyskać ich podpis. Z takim dokumentem może już zajmować się składaniem deklaracji podatkowych także tych z obszaru gier i zakładów.

 

Wysokość stawek w jego przypadku różnicuje się w zależności od rodzaju podejmowanych gier czy zakładów i wynosić może nawet połowę wartości wygranej. Z tych opłat zwolnione są jednak jednorazowe przypływy gotówki pochodzące ze źródeł hazardowych do wysokości około dwóch tysięcy złotych. Biuro rachunkowe musi więc podejmować działanie tylko w przypadku większych wygranych.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Deklaracje - podatek od gier
Nick: