Dodany: 2012-05-18 12:17:10
 

Zwolnienie z opłat skarbowychZ opłat skarbowych nie jesteśmy zadowoleni, bo kto może być zadowolony z tego, że musi zapłacić kolejne składki na poczet dokumentu, który mu się przecież należy, a urzędowi zajmuje to zaledwie kilka minut.

 

Jednak jest spis zasad i norm, które określają kto i kiedy jest zwolniony z opłat skarbowych. Z opłat skarbowych zwolniony jest przede wszystkim każdy, kto z urzędu chce otrzymać dokument potwierdzający np. urodzenie, czy zgon, a także osoby, które odbierają dokumenty takie jak dowód osobisty. Biuro rachunkowe gdańsk uważa, że taka lista osób zwolnionych z opłat skarbowych jest mało wyrazista dla wielu z nas – petentów i to właśnie jest największy problem, bo nie wiemy , kiedy możemy ubiegać się o niepłacenie opłaty skarbowej, a kiedy z marszu powinniśmy być do tego przygotowani.

 

Biuro rachunkowe gdańsk uważa, że każdy, zanim wybierze się do urzędu w sprawie jakiejś formalności powinien wiedzieć, jakie są zasady tego, co chce załatwić i jak sobie z tym poradzić, co należy ze sobą wziąć, a także czy należy mieć przygotowane środki na tę właśnie opłatę skarbową, by nie wynikały później niepotrzebne nieporozumienia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zwolnienie z opłat skarbowych
Nick: