Dodany: 2012-05-18 13:13:38
 

Opłata od posiadania psówJeśli posiadamy pupila musimy wiedzieć, że naszym obowiązkiem jest nie tylko dbanie o niego, ale również sprzątanie po nim i sprawianie by innym nie robił on problemów, co najczęściej tak jest określane, jeśli ludzie nie sprzątają po swoich czworonogach.

 

Biuro rachunkowe gdańsk uważa, że najlepszym sposobem na to by utrzymać porządek w mieście i nie musieć sprzątać za darmo, po czyichś psach, należy w każdym mieście wprowadzić opłatę za posiadanie psa i kota. Taka opłata jako, że jest ona narzucona z góry przez radę miasta, musiałaby być opłacana z góry, w innym wypadku, jeśli nie płacilibyśmy – komornik ma prawo upomnieć się o należności.

 

Biuro rachunkowe gdańsk uważa, że wpływy z takiej opłaty za posiadanie psa zasiliłyby konto każdego miasta – to konto, z którego środki przeznaczane są na regularne sprzątanie psich odchodów. Biuro rachunkowe gdańsk, jako specjalista od rozliczeń uważa ponadto, że niewysoka opłata za posiadanie psa nie jest dużym obciążeniem dla nikogo, a to oznacza, że łatwiej będzie uzyskać od każdego posiadacza psa taką właśnie opłatę..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Opłata od posiadania psów
Nick: