Dodany: 2013-01-02 14:50:51

 

IKE Każda z osób zatrudnionych na umowę o pracę ma obowiązek zawarcia umowy z IKE. Jest to Indywidualne Konto Emerytalne, na którym są odkładane nasze składki emerytalne. Możemy samodzielnie wybrać fundusz emerytalny, kierując się własnymi odczuciami dotyczącymi funduszy.

 

Zawsze przed podjęciem decyzji możemy zwrócić się z prośbą o poradę do biura jakim jest biuro rachunkowe kraków. Indywidualne Konto Emerytalne jest obowiązkowe dla wszystkich, co podkreśla biuro rachunkowe kraków. Co jakiś czas fundusz emerytalnym ma obowiązek nam przysyłać bilans oszczędności na naszym koncie emerytalnym. Jednakże warto byłoby zatroszczyć się o dodatkowe oszczędności, ponieważ składki są niewielkie i biuro rachunkowe kraków radzi, aby nie pokładać wielkich nadziei tylko i wyłącznie w fundusze zgromadzone na Indywidualnym Koncie Emerytalnym.

 

Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy i nie oszczędza żadnych pieniędzy na przyszłość. Warto założyć dodatkowe konto w banku i odkładać co miesiąc przynajmniej kilkadziesiąt złotych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu IKE
Nick: