Dodany: 2013-01-03 10:45:51

 

Ubezpieczenia komunikacyjneKażdy właściciel samochodu osobowego albo ciężarowego czy też innego pojazdu mechanicznego ma obowiązek wykupienia w firmie ubezpieczeniowej ubezpieczenia komunikacyjnego.

 

Obowiązkowym ubezpieczeniem jest OC czyli ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Jak zaznacza biuro rachunkowe warszawa, takie ubezpieczenie wykupujemy z reguły na rok i jest ono tak samo ważne i istotne jak dowód rejestracyjny pojazdu, jakim się poruszamy po drogach użyteczności publicznej.

 

Na wypadek kolizji drogowej ubezpieczenie może pokryć koszty naprawy samochodu co podkreśla biuro rachunkowe warszawa. Możemy także wykupić nieobowiązkowe ubezpieczenie AC, które przydaje się w sytuacjach, kiedy spowodujemy wypadek. Jak zaznacza biuro rachunkowe warszawa firma ubezpieczeniowa wysyła do nas wtedy rzeczoznawcę, który decyduje o zwróceniu kosztów naprawy. Często firmy ubezpieczeniowe sprzedają cały pakiet ubezpieczeń łącznie z NNW z dogodnym systemem zniżek, jaki powinien skusić każdego użytkownika pojazdu mechanicznego.Dodaj nowy komentarz do artykułu Ubezpieczenia komunikacyjne
Nick: