Dodany: 2010-12-22 12:57:57

Rozliczenia PITRozliczenia skarbowe prowadzone przez biuro rachunkowe olsztyn zawierają informacje podatkowe przedsiębiorstwa za ostatni okres rozliczeniowy, czyli rok podatkowy. Podatek dochodowy od osób fizycznych jest to podatek bezpośredni, obejmujący dochody uzyskiwane przez osoby pracujące, nie prowadzące działalności gospodarczej, inaczej nazywany podatkiem PIT.

 

Rozliczeniem tego podatku często, zamiast przedsiębiorcy, który zatrudnia pracowników,  zajmuje się biuro rachunkowe częstochowa. Biuro rachunkowe bydgoszcz wystawia formularze PIT 11 dla poszczególnych pracowników, za dany okres rozliczeniowy, czyli za dany rok. Często wielu pracowników, którzy otrzymują formularz PIT 11 nie wie, jak wypełnić formularz PIT 34, który należy złożyć w Urzędzie Skarbowym.

 

Jeśli osoba taka samodzielnie nie potrafi wypełnić takiego formularza, często zgłasza się właśnie do księgowego, pracującego w biurze rachunkowym, aby pomógł mu bezbłędnie rozliczyć podatek za dany rok rozliczeniowy. Dzięki takiej, profesjonalnej pomocy, podatnik może być pewien, że jego formularz będzie wypełniony bezbłędnie i nie musi się obawiać konsekwencji w postaci kar grzywny..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Rozliczenia PIT
Nick: