Dodany: 2010-12-22 13:09:03

Obsługa kadrowo-księgowaBiuro rachunkowe bydgoszcz zajmuje się nie tylko prowadzeniem ksiąg rachunkowych i handlowych danego przedsiębiorstwa. W zakres usług, które oferuje biuro rachunkowe olsztyn wchodzi również obsługa kadrowo – płacowa.

 

Prowadzenie kadr i płac przez biuro rachunkowe częstochowa polega przede wszystkim na obliczaniu wynagrodzeń i sporządzaniu list płac. Oprócz tego, pracownicy biura rachunkowego, zajmują się również przygotowaniem  imiennych raportów osób ubezpieczonych (RMUA), sporządzaniem deklaracji ZUS i przygotowaniem oraz składaniem dokumentów osób ubezpieczonych do ZUS.

 

Obsługa kadrowo - księgowa to także rozliczanie wynagrodzeń za czas choroby, zasiłków chorobowych, rodzinnych i pielęgnacyjnych. Pracownicy biura rachunkowego, którzy zajmują się prowadzeniem działu kadr i płac w danym przedsiębiorstwie sprawują nadzór nad dokumentacją kadrową, w tym przygotowują akta nowo zatrudnionych pracowników. Dzięki temu, przedsiębiorca może skupić się na rekrutacji oraz na prowadzeniu bieżącej działalności firmy, a nie musi zajmować się kadrami i płacami, co wymagałoby od niego poświecenia dużej ilości czasu i pracy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Obsługa kadrowo-księgowa
Nick: