Dodany: 2010-12-22 13:14:50

Obsługa ksiąg przychodów i rozchodówBiuro rachunkowe bydgoszcz, które zajmuje się prowadzenie rachunkowości poszczególnych podmiotów gospodarczych oferuje również szereg innych usług związanych z rozliczeniami i księgowością.

 

Szeroki wachlarz usług oferowanych przez biuro rachunkowe olsztyn obejmuje również prowadzenie kadr i płac a także pełną księgowość i prowadzenie książki przychodów i rozchodów. Biuro rachunkowe olsztyn, które decyduje się na prowadzenie tego rodzaju usługi doskonale wie, że księga ta to urządzenie księgowe służące do bieżącej ewidencji operacji gospodarczych w uproszczonej formie, tzn. w systemie księgowości pojedynczej. Dlatego też, zatrudnia wyspecjalizowanych i wykształconych księgowych, którym z łatwością przychodzi prowadzenie księgi przychodów i rozchodów małych przedsiębiorców. 

 

Podatnicy prowadzący swoją działalność na podstawie księgi przychodów i rozchodów nie muszą korzystać z kasy fiskalnej, warunkiem jest próg wysokości przychodów, którego nie mogą przekroczyć. Prowadzenie księgo przychodów i rozchodów  polega na ścisłej rejestracji przychodów ze sprzedaży (obrotu, utargu), zakupów towarów lub materiałów oraz wydatków, poprzez zapisywanie ich, po każdej takiej transakcji..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Obsługa ksiąg przychodów i rozchodów
Nick: